Bezpłatne warsztaty rehabilitacyjne

Osoby ze znacznym i umiarkowanym stopniem inwalidztwa z województw łódzkiego, śląskiego i wielkopolskiego, mogą skorzystać z tygodniowych warsztatów terapeutycznych „Przystań”, organizowanych przez Państwowy Funduszu Rechabilitacji Osób Niepełnosprawnych.Celem warsztatów jest rehabilitacja psychofizyczna chorych, zagrożonych marginalizacją i wykluczeniem społecznym. Uczestnicy, pod opieką lekarzy psychiatrów, psychoterapeutów i personelu medycznego Kliniki będą uczyli się sztuki motywacji, asertywności, budowania relacji, wzmacniania poczucia własnej wartości i relaksu. W ramach warsztatów zapewnione są także noclegi i wyżywienie w Klinice Wolmed.

Więcej informacji o warsztatach pod nr. tel. 603-520-358

Warsztaty odbywają się cyklicznie od poniedziałku godz. 9:00 do soboty godz. 14:00

W warsztatach dla osób chorujących psychicznie „PRZYSTAŃ”, odbywających się w siedzibie Kliniki WOLMED, do tej pory uczestniczyło 865 osób. Projekt będzie realizowany do końca marca 2015 roku.

Więcej informacji pod numerem telefonu:

(44) 635-63-03, tel. kom. 603 52 03 58

e-mail: sekretariat@wolmed.pl