Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla terapeutów

Fundacja Rozwój-Lepsza Przyszłość realizuje Projekt pn. „Szkolenie dla terapeutów uzależnień”, który składa się z cyklu szkoleń na temat zastosowania różnych szkół psychoterapii w terapii osób uzależnionych. 
Zajęcia będą miały formę warsztatowo-wykładową i będą trwały 210 godzin (siedem razy po 30 godzin zajęć, w tym 12 godzin wykładów i 18 godzin warsztatów). Realizowane będą w okresie od sierpnia do grudnia 2017 roku. Miejsce realizacji to Klinika Wolmed (Dubie 1A w powiecie bełchatowskim, woj. łódzkie). 
Każdy z terapeutów będzie zobowiązany do wzięcia udziału w całości szkolenia. Szkolenie jest adresowane do 16 certyfikowanych specjalistów terapii uzależnień oraz osób w trakcie STU, ale po zakończonej części szkoleniowej zarówno KBPN, jak i PARPA. 
Warsztaty są bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona. Czytaj dalej „Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla terapeutów”

Warsztaty dla bełchatowian

Fundacja Rozwój – Lepsza Przyszłość z siedzibą w Dubiu zorganizowała bezpłatne warsztaty terapeutyczne dla osób uzależnionych od alkoholu, pod nazwą „Nowy start”. 
Odbyły się one w Poradni Leczenia Uzależnień przy ul. Opalowej 9 w Bełchatowie, w dniach 8-9 lipca 2017 r. Zadanie to jest współfinansowane ze środków Miasta Bełchatowa. Celem warsztatów jest zatrzymanie choroby, jaką jest uzależnienie i przywrócenie osób uzależnionych do pełnego funkcjonowania w społeczeństwie. Czytaj dalej „Warsztaty dla bełchatowian”